
PowerHD TR-4 мікро - цифровий сервопривід - водонепроникний
1 801 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3416526117
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: PowerHD TR-4 мікро - цифровий сервопривід - водонепроникний
Цифровий сервопривідTR-4від типу PowerHDмікро, що живиться напругою в діапазоні відвід 4,8 В до 7,4 ВМає водонепроникний корпус. Робоча швидкість і крутний момент залежать від зазначеної напруги. Комплект сервоприводу включаєТ-подібні стрижні, шайби та гвинтищо полегшують складання та забезпечують стабільне з'єднання з іншими компонентами системи. Сервопривід TR-4 є незамінним інструментом у проектах, що потребують точного керування рухом. Завдяки своїй міцній конструкції та здатності працювати в різних умовах, він використовується в багатьох сферах, відвід моделювання до робототехніки.
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Сервопривід PowerHD micro TR-4 – водонепроникний.
Мікросервопривід TR-4 від PowerHD, що живиться від напруги від 4,8 В до 7,4 В.
Технічні характеристики
- Напруга живлення: від 4,8 В до 7,4 В
- Діапазон руху: 220° ±10°
- Тип: цифровий
- Має водонепроникний корпус
- Робоча температура: від -10°C до 50°C
- Робоча частота: 1520 мкс / 50 Гц
- Роз'єм: Стандартний роз'єм JR
- Розміри: 22,5 x 12,5 x 24 мм
- Вага: 16 г
- Параметри для 4,8 В
- Крутний момент: 1,8 кг*см
- Швидкість: 0,15 сек
- Параметри для 6 В
- Крутний момент: 2,2 кг*см
- Швидкість: 0,12 сек
- Параметри для 7,4 В
- Крутний момент: 2,6 кг*см
- Швидкість: 0,10 сек
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Подавайте напругу на | 7,4 В |
| Розмір сервоприводу | мікро |
| Сервопривод — Діапазон | 220° |
| Сервопривод — Тип | цифровий |
| Вага паковання | 0,025 кг |
| Висота паковання | 1,6 см |
| глибина паковання | 9,6 см |
| Ширина паковання | 6,7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 801 ₴


