
Датчик часу прольоту VL53L1X - відстані та навколишнього освітлення I2C - Pololu 3415
1 970 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 581513088
Опис продукту: VL53L1X датчик часу прольоту - відстані та освітленості I2C - Pololu 3415
Цифровий датчик, що поєднує в собі датчики наближення та освітлення. Він працює на відстані до 400 см з роздільною здатністю 1 мм.Він живиться напругою від 2,6 до 5,5 В., має вбудований стабілізатор напруги, зв'язок здійснюється через шину I2C.Метод часу прольотуВін передбачає вимірювання часу від випромінювання імпульсу інфрачервоним лазером до його повернення до детектора. Він не залежить від відбиття світла від об'єкта.
Модуль містить пасивні компоненти, необхідні для належної роботи системи. Контакти є стандартними роз'ємами Goldpin, що дозволяє підключати датчик за допомогою проводів або безпосередньо до макетної плати. Роз'єми входять до комплекту для самостійного паяння.
Специфікація
- Напруга живлення: від 2,6 В до 5,5 В
- Споживаний струм: 15 мА
- Діапазон вимірювання: від 4 до 400 см
- Роздільна здатність: 1 мм
- Інтерфейс: I2C (TWI)
- Розміри плати: 13 x 18 x 2 мм
- Вага: 0,5 г
- У комплект також входить смужка із золотими шпильками
Продукт, сумісний з Arduino Бібліотеку для підключення до Arduino можна знайти за адресою . |
Зв'язок
Датчик має сім контактів для самостійного складання роз'ємів Goldpin - крок 2,54 мм (в комплекті).
| Ім'я | Опис |
|---|---|
| VDD | Регульована вихідна напруга 2,8 В. |
| VIN-код | Напруга живлення модуля від 2,7 В до 5,5 В. Лінії SDA та SCL підтягуються до цього рівня за допомогою резисторів. |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи. |
| Адвентистська церковна ієрархія | Лінія передачі даних I2C. Низький стан дорівнює 0 В, а високий стан дорівнює виводу VIN. |
| СКЛ | Лінія тактової частоти I2C. Низький стан дорівнює 0 В, а високий стан дорівнює виводу VIN. |
| XSHUT | Вивід відключення модуля активовано низьким рівнем. За замовчуванням підключено до VDD. Низький рівень сигналу перемикає датчик у режим очікування. Детальніше див. |
| GPIO1 | Програмований вихід переривання. Деталі в . |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтерфейс | I2C |
| Модуль — Відстань від | 0 см |
| Напруга живлення від | 2,5 В |
| Подавайте напругу на | 5,5 В |
| Вага паковання | 0,001 кг |
| Висота паковання | 8,612 см |
| глибина паковання | 0,5 см |
| Ширина паковання | 7,508 см |
- Ціна: 1 970 ₴





