-22%

Рама для гойдалки для вулиці з 6 гачками для підвішування, синя сталь
6 778,80 ₴
5 287,46 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Vid4009877
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перетворіть свій сад на дитячий ігровий майданчик за допомогою цих гойдалки!
- Міцний металевий матеріал: Каркас гойдалки виготовлений із пофарбованих сталевих труб, стійких до корозії, надзвичайно міцних і стійких до деформації, що забезпечує чудову стабільність і довговічність.
- Міцна та стійка конструкція: ця підставка-гойдалка має А-подібну раму, яка забезпечує надійну підтримку без розгойдування. Посилене гвинтове з'єднання неабияк посилює загальну конструкцію. Чотири додаткові контакти заземлення також підвищують стабільність і безпеку.
- Підходить для більшості гойдалок. Ця універсальна підставка сумісна з різним обладнанням для гойдалки, включно з усіма типами гойдалок, перекладин, дисками, сходів, підвісними стільцями у формі яйця тощо.
- 2 варіанти встановлення: ця поворотна рама пропонує два варіанти конфігурації гойдання: встановлення трьох окремих гойдалок або однієї пластинчастої гойдалки разом з однією одинарною гойдалкою.
- Широке застосування: цю поворотну раму можна розмістити в різних місцях, як-от сади, задні двори, дитячі садки, ігрові майданчики тощо.
Корисно знати:
- Каркас гойдалки входить до комплекту, але самі гойдалки продаються окремо. Відвідайте наш магазин, щоб знайти відповідні гойдалки або аксесуари!
- Колір: синій і темно-зелений.
- Матеріал: лакована сталь.
- Розміри: 273,5 х 185 х 185 см (Д х Ш х В)
- Максимальна вантажність: 150 кг.
- Підходить максимум для 3 дітей.
- Рекомендований вік: 3-10 років
- Кількість підвісних гачків: 6.
- Для зовнішнього використання
- Потрібне складання: так
До комплекту постачання входять: 1 поворотна рама, 4 опорні кілочки. УВАГА: Не підходить для дітей віком до 36 місяців. УВАГА: Тільки для домашнього використання.
Додаткові параметри
| Категорія | Гойдалка та лазалки |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки |
| Колір | Синій і темно-зелений |
| Рекомендований вік | 3-10 років |
| Маса | 21,05 кг |
| Матеріал | Лакована сталь |
| Максимальна вантажність | 150 кг |
| Потрібне складання | Да |
| Кількість підвісних гачків | 6 |
| Розміри | 273,5 х 185 х 185 см (Д х Ш х В) |
| Сповіщення | Тільки для домашнього використання. |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гойдалка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 287,46 ₴








