
Модуль BMS PCM 11.1V 40A для літій-іонних акумуляторів
303 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2286713937
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Система захисту BMS призначена для три літій-іонні елементиіз загальною номінальною напругою 11,1 В. Модуль має функціюзарядка клітини з опцією балансування,розвантаженняі функціязабезпечення клітинвід надмірного розряду. Елементи можна заряджати безперервним струмом до20Аі розряджається струмом до40 А. Модуль BMS забезпечує комплексне обслуговування літій-іонних елементів 18650 без необхідності спеціальних зарядних пристроїв і додаткових компонентів.
Властивості
- Напруга заряджання: від 12,6 В до 13,6 В
- Струм зарядки: 20 А
- Струм розряду: 40 А
- Розрахований на 3 літій-іонні елементи (11,1 В)
- Захист від перевантаження, надструму та короткого замикання
- Розміри: 60 x 41 x 3,4 мм
- Вага: 9,8 г
Як підключити модуль
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 60 мм |
| Напруга | 11.1 В |
| Ширина | 41 мм |
| Тип | Модуль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість комірок | 3 |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Струм розряду | 40 А |
| Товщина | 3,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 303 ₴

