опис
Цей універсальний мультиметр дозволяє вимірювати постійну та змінну напругу, постійний та змінний струм, опір, ємність та частоту. Оснащений функціями тестування діодів, вимірювання NCV та шпаруватості.
| 1. Житло | 4. Перемикач діапазонів |
| 2. РК-дисплей | 5. Вхідні роз'єми |
| 3/4/7. Функціональні кнопки |
Цифровий мультиметр CAT III 600V, розроблений для електриків. Функція NCV дозволяє ефективно перевіряти стан електромережі, вимірюючи напруженість електромагнітного поля.
Властивості
- Вимірювання параметрів
- Постійна напруга (В) 40 мВ/400 мВ/4 В/40 В/400 В/600 В ± (0,5% + 2)
- Змінна напруга (В) 40 мВ/400 мВ/4 В/40 В/400 В/600 В ± (0,8% + 3)
- Постійний струм (А) 400 мкА/4 мА/40 мА/400 мА/4 А/10 А ± (0,7% + 2)
- Змінний струм (А) 400 мкА/4 мА/40 мА/400 мА/4 А/10 А ± (1% + 3)
- Опір (Ω) 400Ω/4kΩ/40kΩ/400kΩ/4MΩ/40MΩ ± (0,8% + 2)
- Ємність (Ф) 99,99 мФ ± (4% + 5)
- Частота (Гц) 10 Гц ~ 10 МГц ± (0,1% + 4)
- Функціональні можливості
- Дисплей з максимальним показанням 4000
- Авто діапазон
- Справжня RMS
- Смуга пропускання (Гц) від 45 Гц до 1 кГц
- NCV-тест
- Тест безперервності
- Вимірювання робочого циклу: від 0,1% до 99,9%
- Перевірка діодів
- Загальні параметри
- Джерело живлення: 2 батарейки 1,5 В (R6)
- Розміри дисплея: 58 x 36 мм
- Колір: червоно-сірий
- Розміри: 170 x 80 x 48 мм
- Вага 354 г
В комплекті
- Мультиметр Uni-T UT139B
- Вимірювальні кабелі
- Акумулятор
- Інструкція
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Колір | Червоний |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Верхній діапазон потужності | 100 мФ |
| Верхній діапазон змінної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон змінного струму | 10А |
| Верхній діапазон постійної напруги | 600 В |
| Верхній діапазон постійного струму | 10А |
| Верхній діапазон опору | 40 МОм |
| Ваги | 370 г |
| Диапазон частот | 10Гц — 10МГц |
| Зумер | Да |
| Вимірювання температури | Немає |
| Індикатор заряду батареї | Да |
| Справжнє середньоквадратичне значення | Да |
| Регулювання діапазону | Автоматичний |
| Тестер діодів | Да |
| Тестер безперервності ланцюга | Да |
| Тип батареї/акумулятора | Р6/АА |
| Товщина | 49 мм |
| Функція утримання | Да |
| вимірювання hFE транзисторів | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 279 ₴




