
Brymen BM869s - цифровий мультиметр 1000V, VFD, 0-20mA
20 269 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1497467028
опис
Цифровий мультиметр Brymen BM869s — це передовий вимірювальний інструмент, ідеальний для професіоналів у галузі електроніки та енергетики. Пристрій пропонує справжнє середньоквадратичне вимірювання змінних струмів і напруг, також із постійною складовою (AC+DC), у широкому діапазоні частот до 100 кГц. Завдяки функції вимірювання VFD (Variable Frequency Drive) BM869s забезпечує одночасне вимірювання напруги та частоти, що особливо корисно при роботі з приводами, обладнаними перетворювачами частоти. Крім того, цей мультиметр дозволяє точно вимірювати контур струму (4~20 мА), що робить його незамінним інструментом у промисловій автоматизації. BM869s оснащений РК-дисплеєм з подвійним підсвічуванням і швидкою аналоговою гістограмою, що дозволяє легко читати результати навіть у складних умовах. Пристрій також має високий захист від перенапруг (12 кВ) і відповідає стандартам безпеки CAT IV 1000 В, що забезпечує безпечне використання в найскладніших середовищах.

Властивості
- Дисплей: 50 000/500 000, з підсвічуванням, барграф, подвійний
- Відбір проб: 5 разів/сек
- Справжнє середньоквадратичне значення: AC, AC + DC
- Точність (DCV): 0,02% + 2д
- Інші вимірювання (максимальний діапазон):
- Ємність: 25mF
- Провідність: 99 нс
- Частота: 1 МГц
- Температура: T1, T2
- Особливості:
- 4-20 мА, дБм, РАБОТА %, VFD (ACV+Hz)
- AVG, CREST 1ms, HOLD, MAX, MIN, REC
- Інтерфейс: USB
- Захист від перевантаження: 1000В
- Захист від перенапруги: 12 кВ
- Категорія вимірювання (безпека): CAT IV
- Категорія напруги: 1000В
- Розміри:
- Ширина: 103 мм
- Глибина: 64,5 мм
- Висота: 208 мм
- Вага: 635 г
| Загальні | |
|---|---|
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Монітор | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Основні | |
| Виробник | ACV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне вимкнення | Да |
| Верхній діапазон потужності | 25мФ |
| Верхній діапазон змінної напруги | 1000 В |
| Верхній діапазон змінного струму | 10А |
| Верхній діапазон постійної напруги | 1000 В |
| Верхній діапазон постійного струму | 10А |
| Верхній діапазон опору | 50МОм |
| Ваги | 635г |
| Диапазон частот | 1 Гц — 1 МГц |
| Зумер | Немає |
| Вимірювання температури | Да |
| Індикатор заряду батареї | Да |
| Справжнє середньоквадратичне значення | Да |
| Регулювання діапазону | Автоматичний Ручний |
| Тестер діодів | Да |
| Тестер безперервності ланцюга | Да |
| Тип батареї/акумулятора | 6Ф22 |
| Товщина | 64,5 мм |
| Функція утримання | Да |
| вимірювання hFE транзисторів | Немає |
- Ціна: 20 269 ₴
