
Акумулятор NiMH AA, 6V, 2200mAh, 5S (3+2)
2 020 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2154868681
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Комплект NiMH, що складається з 5 елементів NiMH AA (1,2 В) із загальною напругою 6,0 В і ємністю 2200 мАг Конфігурація елементів 3+2. Має роз'єм JR, 3-контактний гніздо.

Властивості
- Тип батареї: NiMH
- Напруга: 6,0 В
- Ємність: 2200mAh
- Кількість посилань: 5
- Конфігурація клітини: 3+2
- Роз'єм: JR, 3-контактний гніздо (використовується тільки 2 контакти)
- Розміри: 43 x 27 x 51 мм
- Вага: 141,7 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Типорозмір | AA |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 141,7 г |
| Вихідна напруга | 6.0 В |
| Довжина: | 51 мм |
| Ємність акумулятора | 2200 мАч |
| Кількість комірок | 5 |
| Конфігурація батареї | 3+2 |
| Дріт/З'єднувач | JR, 3-контактний гніздовий роз'єм |
| Тип батареї | Ni-MH |
| Тип батареї/акумулятора | Інший |
| Товщина | 27 мм |
| Ширина | 43 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 020 ₴

