
Акумулятор NiMH AAA, 6.0V, 350mAh, 5S (5x1)
970 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2544899770
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Пакет NiMH, що складається з 5 елементів NiMH AAA (1,2 В) із загальною напругою 6,0 В і ємністю 350 мАг. Конфігурація клітини 5х1. Має роз'єм JR, 3-контактний гніздо.

Властивості
- Тип батареї: NiMH
- Напруга: 6,0 В
- Ємність: 350mAh
- Кількість посилань: 5
- Конфігурація клітини: 5х1
- Роз'єм: JR, 3-контактний гніздо (використовується тільки 2 контакти)
- Розміри: 51 х 11 х 31 мм
- Вага: 37,70 г

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Типорозмір | AAA |
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 37,70 г |
| Вихідна напруга | 6.0 В |
| Довжина: | 51 мм |
| Ємність акумулятора | 350 мАч |
| Кількість комірок | 5 |
| Конфігурація батареї | 5x1 |
| Дріт/З'єднувач | JR, 3-контактний гніздовий роз'єм |
| Тип батареї | Ni-MH |
| Тип батареї/акумулятора | Інший |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина | 31 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴

