опис
Літій-іонний акумулятор 2200 мАг.

Властивості
- Тип батареї: Li-Ion
- Ємність: 2200mAh
- Номінальна напруга: 3,7 В
- Довжина кабелю: 72 мм
- Розміри: 70 x 18,4 x 18,4 мм
- Вага: 10,5 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 50 г |
| Вихідна напруга | 3,7 В |
| Довжина: | 70 мм |
| Ємність акумулятора | 2200 мАч |
| Кількість комірок | 1 |
| Конфігурація батареї | 1С |
| Дріт/З'єднувач | Кабели |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип батареї/акумулятора | Інший |
| Товщина | 18,4 мм |
| Ширина | 18,4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 613 ₴

