
Akyga AKY1382 INR18650-34M Li-Ion акумулятор 3.6V 3350mAh
569 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3115970238
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Akyga AKY1382 - літій-іонний акумулятор типу INR18650, призначений для живлення електронних пристроїв, що вимагають номінальної напруги 3,6 В і підвищеної енергоємності. Елемент має ємність 3350 мАг і призначений для роботи в додатках зі стандартними вимогами до струму.

Батарея використовується в портативних пристроях, системах аварійного живлення, накопичувачах енергії та електронних проектах на основі 18650 елементів. Циліндрична конструкція без інтегрованої системи захисту вимагає використання зовнішніх систем захисту та контролю робочих параметрів.

Властивості
- Тип акумулятора: літій-іонний
- Формат: INR18650-34M
- Номінальна напруга: 3,6 В
- Номінальна ємність: 3350 мАг
- Максимальний струм розряду: стандартний
- Система безпеки: немає
- Акумуляторний: так
- Тип розпіновки: немає
- Застосування: живлення електронних пристроїв та акумуляторних систем
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 18.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 48 г |
| Вихідна напруга | 3,6 В |
| Ємність акумулятора | 3350 мАч |
| Кількість комірок | 1 |
| Конфігурація батареї | 1С |
| Дріт/З'єднувач | Брак |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип батареї/акумулятора | 18650 індійських рупій |
| Товщина | 18.3мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴

