
Акумулятор Li-Po Akyga 3,7 В/800 мАг з роз’ємом
410 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2229881671
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Li-Po акумулятор з номінальною напругою 3,7 В і ємністю 800 мАг. Він оснащений захистом PCM, який захищає елементи від перезаряду, надмірного розряду та короткого замикання, а кабелі довжиною 150 мм, що входять до комплекту батареї (завершені 2-контактним роз’ємом JST-RCY), значно полегшують установку. Завдяки своїм невеликим розмірам і використаній технології вони ідеально підходять для живлення всіх видів портативних пристроїв різних розмірів і форм.

Увага!

Властивості
- Тип батареї: літій-полімерна
- Місткість: 800 мАг
- Номінальна напруга: 3,7 В
- Діапазон робочих температур: від -10°C до 55°C
- Захист: PCM
- Виведення: дроти, роз'єм
- Тип роз'єму: 2.5 JST-RCY, 2 контакти
- Розміри: 48 x 34 x 5 мм
- Вага: 16 г
В комплекті
- Акумулятор Akyga Li-Po 3,7 В/800 мАг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 16 г |
| Вихідна напруга | 3,7 В |
| Довжина: | 48 мм |
| Ємність акумулятора | 800 мАч |
| Кількість комірок | 1 |
| Конфігурація батареї | 1С |
| Дріт/З'єднувач | JST-RCY (BEC) 2,5 мм |
| Тип батареї | Лі-По |
| Тип батареї/акумулятора | Інший |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴

