
Акумулятор Li-Po Akyga 3,7 В/1200 мАг з роз’ємом
704 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2594160159
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Li-Po акумулятор з номінальною напругою 3,7 В і ємністю 1200 мАг. Він оснащений захистом PCM, який захищає елементи від перезаряду, надмірного розряду та короткого замикання, а кабелі довжиною 150 мм, що входять до комплекту батареї (завершені 2-контактним роз’ємом JST-RCY), значно полегшують установку. Завдяки своїм невеликим розмірам і використаній технології вони ідеально підходять для живлення всіх видів портативних пристроїв різних розмірів і форм.

Увага!

Властивості
- Тип батареї: літій-полімерна
- Місткість: 1200 мАг
- Номінальна напруга: 3,7 В
- Діапазон робочих температур: від -10°C до 55°C
- Захист: PCM
- Виведення: дроти, роз'єм
- Тип роз'єму: 2.5 JST-RCY, 2 контакти
- Розміри комірки: 40 х 34 х 8,8 мм
- Габаритні розміри: 42,5 х 35 х 9,3 мм
- Вага: 24 г
В комплекті
- Акумулятор Akyga Li-Po 3,7 В/1200 мАг
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 24 г |
| Вихідна напруга | 3,7 В |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год |
| Кількість комірок | 1 |
| Конфігурація батареї | 1С |
| Дріт/З'єднувач | JST-RCY (BEC) 2,5 мм |
| Тип батареї | Лі-По |
| Тип батареї/акумулятора | Інший |
| Товщина | 8,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 704 ₴

