
Sunon EEC0384B1-000U-A99 – Осьовий вентилятор постійного струму 120×120×38 мм, 48 В
870 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2545602287
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Осьовий вентилятор Sunon EEC0384B1-000U-A99 розроблений для систем, що потребують високої ефективності та надійності повітряного потоку. Завдяки безщітковому двигуну постійного струму та кульковому підшипнику він може похвалитися тривалим терміном служби та стабільною роботою. Він працює від напруги 24-56 В постійного струму (номінальна 48 В постійного струму), досягаючи продуктивності до 234,4 м³/год при 3100 об/хв. Оснащений функцією автоматичного перезапуску, він відповідає стандартам займистості UL94V-0 та ECE R-118, що робить його придатним для використання в промислових та автомобільних установках.

Властивості
- Тип вентилятора: осьовий постійного струму
- Розміри: 120 × 120 × 38 мм
- Напруга живлення: 24-56 В постійного струму (номінально 48 В постійного струму)
- Споживана потужність: 9,7 Вт
- Номінальний струм: 0,203 А
- Швидкість обертання: 3100 об/хв (±10%)
- Продуктивність: 234,4 м³/год
- Рівень шуму: 48 дБА
- Статичний тиск: 9,14 мм H₂O
- Підшипник: кульковий
- Двигун: Безщітковий постійного струму з функцією автоперезапуску
- Опір ізоляції: мін. 10 МОм
- Клас ізоляції: A
- Клас горючості: UL94V-0, ECE R-118
- Матеріал ротора: термопластик
- Матеріал корпусу: термопластик
- Провід: дроти (2 шт.), довжина 0,31 м, 24 AWG
- Робоча температура: -10…+70 °C
- Вага брутто: 224,4 г
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Основні | |
| Сумісність з моделлю | A99 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 224,4 г |
| Волість | 9,7 Вт |
| Довжина: | 120 мм |
| Напруга | 48 травня |
| Номінальний струм | 203 мА |
| Тип вентилятора | Аксіальний |
| Рівень шуму | 48дБА |
| Ефективність повітряного потоку | 234,4 м3/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴



