
Sunon EE40201SX-1000U-999 – осьовий вентилятор 40×40×20 мм, 12 В постійного струму
428 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1590320119
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Осьовий вентилятор постійного струму Sunon розміром 40x40x20 мм призначений для охолодження електронних та промислових пристроїв. Оснащений безщітковим двигуном постійного струму та підшипником втулки, він забезпечує тиху роботу на високій швидкості 8000 об/хв. Діапазон робочої напруги 4,5–13,8 В дозволяє гнучко використовувати його в системах живлення постійного струму 12 В. Корпус та крильчатка виготовлені з термопластику, що відповідає стандартам горючості UL94V-0 та ECE R-118.

Властивості
- Тип: Осьовий вентилятор постійного струму
- Номінальна напруга: 12 В постійного струму
- Діапазон робочої напруги: 4,5–13,8 В постійного струму
- Розміри: 40×40×20 мм
- Споживана потужність: 1,26 Вт
- Номінальний струм: 0,105 А (±15%)
- Продуктивність: 18,35 м³/год
- Рівень шуму: 27,5 дБА
- Швидкість обертання: 8000 об/хв
- Тип підшипника: ковзання
- Двигун: безщітковий постійного струму
- Опір ізоляції: ≥10 МОм
- Матеріал робочого колеса: термопластик (UL94V-0, ECE R-118)
- Матеріал корпусу: термопластик (UL94V-0, ECE R-118)
- Клас ізоляції: A
- Виходи: дроти (довжина 305 мм)
- Діапазон робочих температур: від -10°C до +70°C
- Вага: 28,37 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вентилятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 28,37 г |
| Волість | 1,26 Вт |
| Висота | 20 мм |
| Довжина: | 40 мм |
| Напруга | 12 травня |
| Номінальний струм | 105 мА |
| Тип вентилятора | Аксіальний |
| Рівень шуму | 27,5 дБА |
| Ширина | 40 мм |
| Ефективність повітряного потоку | 18,35 м3/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴



