
Вентилятор постійного струму 0,6 Вт 51,6x51,7x15 мм
1 208 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 701140000
опис
Повітродувний вентилятор SUNON, розроблений для різних застосувань, що вимагають ефективного охолодження в невеликому розмірі. Завдяки робочій напрузі від 4,5 В до 13,8 В і швидкості обертання 3200 об/хв вентилятор забезпечує стабільну роботу при низькому рівні шуму 26 дБА. Оснащений безщітковим двигуном постійного струму та шарикопідшипниками, він забезпечує тривалий термін служби та надійну роботу. Крім того, функція автоперезапуску підвищує безпеку пристрою в разі короткочасних відключень електроенергії. Корпус і робоче колесо виготовлені з міцного термопластику, що гарантує високу стійкість до механічних пошкоджень і стабільність роботи при температурах від -10°C до 70°C.

Властивості
- Робоча напруга:4,5...13,8В
- Споживана потужність:0,6 Вт
- Номінальний струм:36 мА
- Ефективність:4,41 м³/год
- Рівень шуму:26 дБА
- Швидкість обертання:3200 об/хв
- Тип підшипника:м'яч
- Опір ізоляції:хв. 10 МОм
- Матеріал корпусу та ротора:термопластичні
- Клас ізоляції:A
- Клас горючості:UL94V-0, ECE R-118
- Довжина кабелю:0,305 м
- Робоча температура:-10...70°C
- Додаткові функції:автоперезапуск
- двигун:Безщітковий DC
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 51.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | Інший |
| Волість | 0,6 Вт |
| Довжина: | 51,6 мм |
| Напруга | 4,5 - 13,8 В |
| Номінальний струм | 36мА |
| Тип вентилятора | Повітродувка |
| Рівень шуму | 26дБА |
| Ефективність повітряного потоку | 4,41 м3/год |
- Ціна: 1 208 ₴


