
MF25060V2-1000U-A99 - вентилятор 5 В 25x25x6 мм
550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 704119772
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Осьовий вентилятор з розмірами 25x25x6 мм і напругою живлення 5 В постійного струму. Має потужність 0,38 Вт і швидкість обертання до 10000 RPM. Він забезпечує низький рівень шуму до 18 дБА. Використовується для охолодження надмірно нагрітих компонентів у пристроях, наприклад, інтегральних схем.

Властивості
- Напруга живлення: 5 В постійного струму
- Потужність: 0,38 Вт
- Витрата повітря: 3,7 м3/год
- Швидкість: 10 000 об/хв
- Рівень шуму: 18 дБА
- Тип: осьовий
- Розміри: 25 х 25 х 6 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вентилятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | Інший |
| Волість | 0,38 Вт |
| Висота | 6 мм |
| Довжина: | 25 мм |
| Напруга | 5 травня |
| Номінальний струм | 75мА |
| Тип вентилятора | Аксіальний |
| Рівень шуму | 18дБА |
| Ширина | 25 мм |
| Ефективність повітряного потоку | 3,7 м3/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴
