
Осьовий вентилятор Sunon 24VDC 92x92x25mm 87.5m3/h 34dBA
377 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 555860562
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Осьовий вентилятор Sunon — це високопродуктивний охолоджуючий пристрій із високим потоком повітря, який підходить для різноманітних промислових застосувань, серверних кімнат, телекомунікаційного обладнання чи систем охолодження. Він дозволяє підтримувати оптимальну робочу температуру компонентів, забезпечуючи при цьому тривалий термін служби і надійність.

Властивості
- Напруга живлення: 10 - 27,6 В
- Номінальний струм: 0,383А
- Продуктивність: 87,5 м³/год
- Рівень шуму: 34 дБА
- Тип: осьовий вентилятор
- Потужність: 4,3 Вт
- Швидкість обертання: 3100 об/хв
- Підшипник: Vapo
- Кабель живлення: 2-жильний, довжина 30 см
- Розміри: 92 x 92 x 25 мм
- Вага: 218 г
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 218г |
| Волість | 4,3 Вт |
| Напруга | 10 - 27,6 В |
| Номінальний струм | 383мА |
| Тип вентилятора | Аксіальний |
| Рівень шуму | 34дБА |
| Ефективність повітряного потоку | 87,5 м3/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 377 ₴

