
Осьовий вентилятор змінного струму 230 В 120x120x38 мм 165 м3/год - Sunon DP200A2123XBT.GN
836 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1426040894
опис
Осьовий вентилятор 230 В змінного струму - це передовий пристрій з розмірами 120x120x38 мм, призначений для ефективного потоку повітря продуктивністю 165 м3/год. Він працює при напрузі 230 В, споживає 22 Вт і номінальний струм 140 мА. Швидкість його обертання становить 2850 об/хв, створюючи рівень шуму 45 дБА. Вентилятор оснащений шарикопідшипником, що гарантує його довговічність і надійність. Завдяки опору ізоляції не менше 500 МОм і класу ізоляції B, пристрій безпечний у використанні. Він також виділяється матеріалами, з яких був виготовлений: термопластичний ротор і міцний алюмінієвий корпус. Вентилятор працює в діапазоні температур від -10°C до 70°C, що робить його універсальним рішенням для багатьох застосувань.

Властивості
- Тип вентилятора: AC
- Тип вентилятора: осьовий
- Розмір вентилятора: 120x120x38 мм
- Споживана потужність: 22W
- Номінальний струм: 140 мА
- Ефективність вентилятора: 165 м3/год (±10%)
- Рівень шуму: 45 дБА
- Тип підшипника: кульковий
- Швидкість обертання: 2850 об / хв
- Допуск по струму та потужності: ±15%
- Частота: 50 Гц
- Мінімальний опір ізоляції: 500 МОм
- Матеріал ротора: термопластик
- Матеріал корпусу: алюміній
- Клас ізоляції: B
- Робоча температура: -10 - 70°C
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | Інший |
| Волість | 22 Вт |
| Напруга | 230 В змінного струму |
| Номінальний струм | 140 мА |
| Тип вентилятора | Аксіальний |
| Рівень шуму | 45дБА |
| Ефективність повітряного потоку | 165 м3/год |
- Ціна: 836 ₴

