
ZP90.90.60SUb-IP67 TM – Герметичний корпус, ASA, білий, з вушками, Kradex
781 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3325979056
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Герметичний корпус ZP90.90.60 призначений для захисту електроніки в середовищах, що піддаються впливу пилу, вологи та інших зовнішніх факторів. Виготовлений з білого ASA-пластику, він стійкий до ультрафіолетового випромінювання та атмосферних впливів, що робить його придатним для використання на відкритому повітрі. Вбудовані монтажні вушка забезпечують постійне кріплення корпусу до поверхні. Кришка з литим ущільненням та системою гвинтів забезпечує герметичність IP67. Монтажні стійки з латунними втулками забезпечують стабільне встановлення компонентів, включаючи DIN-рейки.

Властивості
- Тип: Повний з вухом
- Варіант: з литим ущільненням і латунними втулками
- Матеріал: ASA
- Колір: Білий
- Висота: 60,0 мм
- Ширина: 91,6 мм
- Довжина: 91,4 мм
- Клас герметичності: IP67
В комплекті
- Гвинт M3/17/10: 4,0 шт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 91.4 мм |
| Ширина | 91.6 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Виробник | Kradex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Да |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP67 |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АСА |
| Тип корпусу | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 781 ₴



