
ZP210.140.60Sb-IP67 TM – Герметичний корпус, ASA, білий, Kradex
1 407 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 824916445
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Герметичний корпус ZP210.140.60 призначений для захисту електронних компонентів у середовищах з високими вимогами до герметизації. Виготовлений з білого ASA-пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання та погодних умов, він дозволяє використовувати його на відкритому повітрі. Доступний без монтажних вушок. Кришка кріпиться невипадаючими гвинтами та має лите ущільнення, що забезпечує ступінь захисту IP67. Монтажні стійки всередині корпусу мають латунні втулки для надійного кріплення DIN-рейки або інших компонентів.

Властивості
- Тип: Повний
- Варіант: з литим ущільненням і латунними втулками
- Матеріал: ASA
- Колір: Білий
- Висота: 60,1 мм
- Ширина: 139,8 мм
- Довжина: 209,7 мм
- Клас герметичності: IP67
В комплекті
- Гвинт M3/20: 6,0 шт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 139.8 мм |
| Висота | 60.1 мм |
| Довжина | 209.7 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kradex |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Да |
| Довжина: | 209,7 мм |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP67 |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АСА |
| Тип корпусу | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴




