
ZP160.80.45UJH TM – Герметичний корпус з вушками, ABS, світло-сірий Kradex
932 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3992224350
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Герметичний корпус ZP160.80.45UJH™, виготовлений зі світло-сірого ABS-пластику, призначений для монтажу електронних пристроїв у середовищах, що потребують герметичного закриття. Оснащений монтажними вушками, прокладкою та латунними втулками в стійках, він дозволяє надійно монтувати внутрішні компоненти, такі як друковані плати або DIN-рейки. Кришка кріпиться за допомогою невипадаючих гвинтів. Корпус підходить для використання в промислових установках, системах керування та автоматизації.

Властивості
- Тип: повний з ручкою
- Варіант: герметичний з латунними втулками
- Матеріал: ABS
- Колір: світло-сірий
- Довжина: 192,0 мм
- Ширина: 80,0 мм
- Висота: 45,0 мм
В комплекті
- Гвинт M3/17/10 – 4 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Матеріал | ABS |
| Виробник | Kradex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Да |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 932 ₴



