опис
Корпуси Z128 підходять для всіх пристроїв, які вимагають щільного закриття. Корпуси також доступні у варіанті з монтажними вушками, що дозволяє встановлювати пристрої в складних умовах без необхідності знімати кришку. Доступні версії ABS і PC. Чохол з поглибленням для клавіатури або наклейкою можна зробити з прозорого полікарбонату. Обидві частини корпусу з’єднані невипадаючими гвинтами.

Специфікація
- Тип: Повний з вухом
- Варіант: З латунними втулками
- Матеріал: ABS
- Колір: світло-сірий
- Висота: 40,0 мм
- Ширина: 70,0 мм
- Довжина: 105,0 мм
- Вага: 0,113 гр
- Клас механічної стійкості: IK07
В комплекті
- Корпус Z128UJ TM ABS
- Гвинт 3/20: 4,0 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | ІЧ07 |
| Латунні втулки | Да |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴




