опис
Корпуси ZP можна використовувати для будь-яких пристроїв, які потребують закриття. Монтажні стовпи в корпусі забезпечують стабільне кріплення DIN-рейки всередині корпусу. Доступні версії з ABS і PC. Чохол можна виготовити з прозорого полікарбонату. Обидві частини корпусу кріпляться невипадаючими гвинтами.

Специфікація
- Тип: Повний
- Варіант: З латунними втулками
- Матеріал: ABS
- Колір: світло-сірий
- Висота: 75,0 мм
- Ширина: 118,0 мм
- Довжина: 238,0 мм
В комплекті
- Справа
- Гвинт M3/17/10: 6,0 шт
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АБС |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 185 ₴










