
Герметичний корпус ZP60.40.30SUJp-IP67 TM ABS-PC
369 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1796921127
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Герметичні корпуси ZP можна використовувати для всіх пристроїв, які потребують герметичного закриття. Монтажні стовпи в корпусі дозволяють надійно закріпити DIN-рейку всередині корпусу. Доступні версії ABS і PC. Чохол можна виготовити з прозорого полікарбонату. Обидві частини корпусу з’єднані невипадаючими гвинтами.

Специфікація
- Тип: Повний з вухом
- Варіант: з литим ущільненням і латунними втулками
- Матеріал: ABS-PC
- Колір: світло-сірий, кришка прозора
- Висота: 30 мм
- Ширина: 40 мм
- Довжина: 60 мм
В комплекті
- Справа
- Гвинт M3/17/10: 2,0 шт
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Да |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP67 |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АБС/ПК |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сіра, прозора кришка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴



