
Пластиковий корпус ZP210.140.60UJp TM ABS-PC
1 241 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 75948113
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Корпуси ZP можна використовувати для будь-яких пристроїв, які потребують закриття. Монтажні стовпи в корпусі забезпечують стабільне кріплення DIN-рейки всередині корпусу. Доступні версії з ABS і PC. Чохол можна виготовити з прозорого полікарбонату. Обидві частини корпусу кріпляться невипадаючими гвинтами.

Специфікація
- Тип: Повний
- Варіант: З латунними втулками
- Матеріал: ABS-PC
- Колір: світло-сірий, кришка прозора
- Висота: 60,1 мм
- Ширина: 140,0 мм
- Довжина: 210,0 мм
В комплекті
- Справа
- Гвинт M3/20: 6,0 шт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60,1 мм |
| Герметичний | Немає |
| Довжина: | 210 мм |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АБС/ПК |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сіра, прозора кришка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 241 ₴









