
ZP120.60.60UJ TM ABS – Герметичний корпус, ABS, світло-сірий, Kradex
548 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 36821169
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Корпус ZP120.60.60UJ™ з ABS-пластику має світло-сірий корпус та вбудовані монтажні вушка. Розроблений для застосувань, що вимагають міцних та акуратних корпусів для електроніки. Латунні втулки в монтажних стійках забезпечують надійне кріплення друкованих плат або DIN-рейок. Кришка кріпиться невипадаючими гвинтами, що дозволяє багаторазове відкривання без ризику втрати кріплень.

Властивості
- Тип: повний
- Варіант: з латунними втулками
- Матеріал: ABS
- Колір: світло-сірий
- Висота: 60,0 мм
- Ширина: 60,0 мм
- Довжина: 120,0 мм
В комплекті
- Гвинт M3/20 – 4 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kradex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Герметичний | Немає |
| Довжина: | 120 мм |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АБС |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴




