
ZP120.60.75J TM ABS – Корпус, ABS, світло-сірий з латунними втулками, Kradex
548 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2954222280
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Корпус ZP120.60.75J TM виготовлений зі світло-сірого ABS-пластику та призначений для використання всередині приміщень з електронними пристроями. Він має внутрішні монтажні стійки для встановлення на DIN-рейку та монтажу на друкованій платі. Ця модель оснащена латунними втулками для підвищеної міцності різьби. Кришка кріпиться чотирма гвинтами M3/20, що запобігають втраті.

Функціональність корпусу можна розширити за допомогою додаткових аксесуарів, таких як петлі, монтажні кронштейни або прозора кришка з полікарбонату (аксесуари продаються окремо). Корпус не герметичний і не забезпечує захисту від вологи чи пилу.

Властивості
- Тип: повний
- Варіант: з латунними втулками
- Матеріал: ABS
- Колір: світло-сірий
- Довжина: 120,0 мм
- Ширина: 60,0 мм
- Висота: 75,0 мм
В комплекті
- Гвинти M3/20 – 4 штуки
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 120 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kradex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75 мм |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АБС |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 548 ₴




