
ZP160.80.45UJpH TM PC – Герметичний корпус для ПК, світло-сірий, з вушками, прозора кришка,...
726 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2973325606
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Корпус ZP160.80.45 виготовлений з полікарбонату (ПК), призначеного для застосувань, що потребують герметичного зберігання пристроїв. Версія, оснащена монтажними вушками, забезпечує зручний монтаж корпусу в установці. Монтажні стійки з латунними втулками забезпечують стабільне кріплення DIN-рейок або друкованих плат всередині корпусу. Прозора кришка дозволяє візуально оглядати внутрішню частину без необхідності її відкривання. Обидві половини корпусу закріплені невипадаючими гвинтами, що спрощує обслуговування та запобігає втраті кріплень.

Властивості
- Тип: Повний з вушками
- Варіант: Герметик з латунними втулками
- Матеріал: ПК
- Колір: світло-сірий, прозора кришка
- Висота: 45,0 мм
- Ширина: 80,0 мм
- Довжина: 192,0 мм
- Клас герметичності: IP67
В комплекті
- Гвинт M3/17/10 – 4 шт.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 192 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Да |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP67 |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | ПК |
| Тип корпусу | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴





