
ZP90.90.60Sb-IP67 TM – Герметичний корпус, ASA, білий, Kradex
726 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 674236572
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Герметичний корпус ZP90.90.60 призначений для захисту електронних систем від пилу та вологи в промисловому та зовнішньому застосуванні. Виготовлений з білого ASA-пластику з підвищеною стійкістю до погодних умов та ультрафіолетового випромінювання, кришка кріпиться невипадаючими гвинтами та має лите ущільнення, що забезпечує ступінь захисту IP67. Конструкція не передбачає монтажних кронштейнів. Внутрішні монтажні стійки, оснащені латунними втулками, дозволяють постійно кріпити такі компоненти, як DIN-рейки або друковані плати.

Властивості
- Тип: Повний
- Варіант: з литим ущільненням і латунними втулками
- Матеріал: ASA
- Колір: Білий
- Висота: 60,0 мм
- Ширина: 90,0 мм
- Довжина: 90,0 мм
- Клас герметичності: IP67
В комплекті
- Гвинт M3/17/10: 4,0 шт
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 90 мм |
| Основні | |
| Виробник | Kradex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 60 мм |
| Герметичний | Да |
| Довжина: | 90 мм |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | IP67 |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Матеріал | АСА |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 726 ₴



