опис
Герметичні корпуси з ущільненням є одним з найбільш динамічно розвиваючихся типів корпусів. Ви можете вибрати версії без ущільнень, з ущільненнями, з латунними втулками, а також у різних кольорах: світло-сірий, прозорий, з прозорим верхом і світло-сірим низом. Ці корпуси виготовлені з полістиролу та ABS-пластику. Вони мають ступінь герметичності IP67 або IP65 та сертифіковані за стандартами IK07 та IK09. Ця серія корпусів ідеально підходить для середовищ, що піддаються впливу вологи.

Специфікація
- Тип: Повний
- Варіант: Без прокладки
- Матеріал: ABS
- Колір: світло-сірий
- Висота: 54,9 мм
- Ширина: 82,2 мм
- Довжина: 158,2 мм
- Вага: 169 г
- Клас механічної стійкості: IK09
В комплекті
- Корпус Z58J ABS
- Гвинт 3,5/30: 4,0 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 54.9 мм |
| Довжина | 158.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 82.2 мм |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | ІЧ09 |
| Латунні втулки | Немає |
| Тип корпусу | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 437 ₴



