
ZP90.90.45UJp TM ABS-PC - Пластиковий корпус
562 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2908906960
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Корпуси ZP також доступні в герметичному виконанні, що підходить для будь-якого пристрою, що потребує герметизації. Монтажні стійки в корпусі дозволяють стабільно закріпити DIN-рейку всередині корпусу. Доступні версії з ABS та PC. Кришка може бути виготовлена з прозорого полікарбонату. Обидві половини корпусу кріпляться невипадаючими гвинтами.

Специфікація
- Тип: Повний з вухом
- Варіант: З латунними втулками
- Матеріал: ABS-PC
- Колір: світло-сірий, кришка прозора
- Висота: 45,0 мм
- Ширина: 91,6 мм
- Довжина: 91,4 мм
В комплекті
- Корпус ZP90.90.45UJp ТМ ABS-PC
- Гвинт M3/17/10: 4,0 шт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 91.4 мм |
| Ширина | 91.6 мм |
| Матеріал | ABS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Да |
| Тип корпусу | Універсальний |
| Колір | Світло-сіра, прозора кришка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 562 ₴




