опис
Універсальний корпус із вогнестійкого ABS чорного кольору. Ідеально підходить для використання в невеликих електронних пристроях.

Властивості
- Колір: чорний
- Матеріал: ABS
- Глибина: 63 мм
- Висота: 27,5 мм
- Ширина: 88,5 мм
- Відповідає RoHS
В комплекті
- Верхня кришка x1
- Нижній корпус x1
- Кріпильний гвинт x4
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 27.5 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 88.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Герметичний | Немає |
| Клас займистості | брак |
| Клас герметичності | брак |
| Клас міцності | брак |
| Латунні втулки | Немає |
| Матеріал | АБС |
| Тип корпусу | Універсальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴



