
Thing Plus DA16200 - плата розширення з модулем WiFi DA16200
3 310 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2506721013
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
опис
Плата з модулем DA16200, тобто вбудованим модулем WiFiз дуже низьким енергоспоживанням. Він маєвбудована мікросхемна антена. Плата має роз'єм Qwiic, роз'єм LiPo акумулятора, численні виходи GPIO та інтерфейс JTAG. Модуль сертифікований для функцій IEEE802.11b/g/n, WiFi Direct і WPS і є відмінним рішенням для IoT-проектів. Добре підходить для дверних замків, термостатів, датчиків, систем відстеження домашніх тварин та інших домашніх проектів. Повна документація з прикладами використання доступна на сторінці продукту.


Властивості
- Ядро ARM Cortex-M4F з тактовою частотою до 160 МГц
- IEEE 802.11b/g/n, 1x1, пропускна здатність каналу 20 МГц, 2,4 ГГц
- Мережа Wi-Fi IEEE 802.11s
- Безпека: WPA/WPA2-Enterprise/Personal, WPA2 SI, WPA3 SAE та OWE
- 4 МБ флеш-пам'яті SPI
- 16 контактів GPIO, включаючи ADC, UART, SPI та I2C
- Вбудований RTC
- Три режими сну з наднизьким енергоспоживанням
- Струм сну: 3,5 мкА
- Напруга: від 2,1 до 3,6 В
- Роз'єм Qwiic
- Роз'єм USB Type-C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 58.4 мм |
| Ширина | 22.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-модуль | Немає |
| Ethernet | Брак |
| Wi-Fi-модуль | Да |
| Антенний роз'єм | Брак |
| Диапазон частот | 2,4 ГГц |
| Кількість введень/виведення | 16 |
| Логічна напруга | 3.3В |
| Мікроконтролер | DA16200 |
| Напруга живлення | 2.1-3.6В |
| Система Wi-Fi | DA16200 |
| Швидкість передавання | Інший |
| Стандарт Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Тип USB-роз'єму | USB-тип-C |
| Флешпам'ять | 4МБ |
| слот для microSD | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 310 ₴


