
BleBox DimmerBox v2 - контролер освітлення 230 В WiFi - додаток для Android / iOS
3 580 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 529858935
Опис продукту: BleBox DimmerBox v2 - контролер освітлення 230 В WiFi - додаток для Android/iOS
Готовий модуль невеликого розміру, що дозволяє керувати освітленням230 Вз потужністю макс.200 Вт, через мережуWi-Fiвикористання додатків для мобільних пристроївз будь-якої точки світуЗа допомогою застосунку ви можете вмикати та вимикати освітлення, а також керувати яскравістю джерел світла, які мають таку можливість. За допомогою контролера DimmerBox ви можете керувати світлодіодним (позначеним як діммований), лампами розжарювання, галогенними лампами та низьковольтним освітленням за допомогою електронних трансформаторів. Версія v2 була створена для легкого розміщення контролера в електричній коробці та має менші розміри порівняно з попередньою версією. BleBox DimmerBox v2 оснащений...низка функцій безпеки, наприклад: від надмірної напруги, перевантаження або перегріву, а також має «запобіжник», який вимкне пристрій, якщо лампочка перегорить. Після усунення несправності «замініть запобіжник» у застосунку. Крім того, для повної безпеки контролер розміщено у негорючому корпусі.
Модуль оснащений гвинтовими роз'ємами для легкого монтажу кабелів.
Схема підключення контролера BleBox DimmerBox v2.
Схема підключення BleBox DimmerBox v2
Перед встановленням контролера BleBox DimmerBox від’єднайте живлення кола, в якому він буде встановлений. Контролер слід розташовувати в місці, захищеному від зовнішніх впливів та доступу третіх осіб.
Модуль оснащений гвинтовими роз'ємами, до яких слід підключати дроти за допомогою викрутки:
- У - роз'єми для підключення зовнішнього вимикача.
- Про нас- вихідна напруга для освітлення.
- N- блок живлення, нульовий провід.
- Л- блок живлення, фазний провід.
Конфігурація контролера BleBox DimmerBox v2
Щоб налаштувати контролер BleBox DimmerBox v2, завантажте застосунок wBox для пристроїв Android або iOS, а потім підключіться до мережі контролера з назвою "dimmerBox-xxxxxxxx", де "xxxxxxxx" – це серійний номер пристрою. Після запуску застосунку пристрій буде видно у верхній частині екрана зі знаком "+" поруч із назвою. Щоб спочатку налаштувати пристрій, натисніть його назву за замовчуванням.
Налаштування також можна виконати через веб-браузер за допомогою HTML5. Для цього введіть IP-адресу пристрою, призначену через DHCP, в адресний рядок, наприкладhttp://192.168.4.1.
Специфікація драйвера BleBox DimmerBox v2
| Специфікація | |
|---|---|
| Напруга живлення | 230 В змінного струму |
| Споживання енергії | до 1 Вт |
| Тип виходу | затемнення |
| Види освітлення | 230 В змінного струму, світлодіод з регулюванням яскравості, лампа розжарювання/галоген, електронне низьковольтне (ELV) |
| Максимальна інтенсивність на канал | 1А |
| Максимальна інтенсивність (загальна) | 1А |
| Максимальне навантаження | 200 Вт |
| Кількість записів | 2 |
| Тип введення | логічний, замикається на N |
| Максимальна вхідна напруга | 230 В змінного струму |
| Гальванічне розділення | НІ |
| Зв'язок | μWiFi, сумісний з WiFi |
| Частота передачі | 2,4 ГГц |
| Режим зв'язку | пряме підключення (як точка доступу), підключення WiFi через стандартний роутер, підключення з доступом з будь-якої точки світу (потрібен лише доступ до Інтернету) |
| Режим затемнення | задній край |
| Справа | виготовлений з безгалогенної поліуретанової композиції, самозатухаючий для термічного класу B (130°C) |
| Клас герметичності | IP20 |
| Встановлення | в електромонтажні коробки, під кнопкою, в корпусі пристрою |
| Безпека | підвищена напруга, перевантаження, перегрів |
| Спосіб передавання | двосторонній зв'язок з підтвердженням, зашифрований |
| Сумісні пристрої | Пристрої Android та iOS, а також пристрої з підтримкою HTML5 |
| Розміри | 48 x 38 x 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтелектуальна будівля | Контролер освітлення |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Вага паковання | 0,04 кг |
| Висота паковання | 5 см |
| глибина паковання | 3 см |
| Ширина паковання | 4 см |
- Ціна: 3 580 ₴



