
BleBox wLightBoxS v2 - WiFi LED контролер - додаток для Android / iOS
2 520 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 315001616
Опис продукту: BleBox wLightBoxS v2 - WiFi LED контролер - додаток для Android / iOS
Невеликий готовий модуль, що дозволяє керувати одноколірнимисвітлодіодні стрічки через WiFi з будь-якої точки світу за допомогою програми wBox для мобільних пристроїв. Контролер живиться від напругивід 12 В до 24 В, підтримує максимальну потужність до120 ВтBleBox wLightBoxS v2 також дозволяє керувати освітленням за допомогоютрадиційна настінна кнопка.Пристрій можна інтегрувати з голосовими помічниками Google Home і Amazon Alexa, а також з системою інтелектуальної будівлі -Домашній помічник. Невеликі розміри модуля дозволяють закривати його в коробку прихованого монтажу.
Модуль оснащений гвинтовими з'єднувачами для зручності підключення кабелів.
Схема підключення модуля.
Схема підключення модуля BleBox wLightBoxS v2
Перед встановленням пристрою від’єднайте живлення від кола, до якого буде підключено модуль. Модуль слід встановити в місці, захищеному від зовнішніх умов та доступу третіх осіб.
BleBox wLightBoxS v2 оснащений гвинтовими роз'ємами, до яких дроти слід підключати за допомогою викрутки:
- + - напруга живлення від 12 В до 24 В, спільна зі світлодіодною стрічкою.
- У - вхід для підключення зовнішньої кнопки.
- -- маса системи.
- Про нас- керуючий сигнал, підключений до негативного полюса світлодіодної стрічки.
Конфігурація драйвера BleBox wLightBoxS v2
Щоб налаштувати контролер, завантажте застосунок wBox для пристроїв Android або iOS, а потім підключіться до мережі WiFi контролера під назвою «wLightBoxS-xxxxxxxx», де «xxxxxxxx» – це серійний номер пристрою. Після запуску застосунку пристрій wLightBoxS буде видимим зі знаком «+» поруч із назвою. Щоб спочатку налаштувати контролер, натисніть його назву за замовчуванням.
Налаштування також можна виконати через веб-браузер. Для цього введіть IP-адресу пристрою, призначену DHCP-сервером, у поле адреси, наприклад,http://192.168.4.1.З’явиться сторінка конфігурації, де вам потрібно буде вибрати вашу домашню мережу Wi-Fi.
Специфікація драйвера BleBox wLightBoxS v2
| Специфікація | |
|---|---|
| Напруга живлення | від 12 В до 24 В постійного струму |
| Споживання енергії | до 1 Вт |
| Кількість виходів | 1 |
| Тип виходу | ШІМ |
| Підтримувані типи освітлення | одно- та багатоколірні світлодіодні стрічки, низьковольтні світлодіодні світильники |
| Максимальна інтенсивність | 5 А |
| Максимальне навантаження | 120 Вт |
| Частота ШІМ | 1 кГц |
| Колірний режим | мононуклеоз |
| Безпека | зворотна полярність, електростатичний розряд |
| Спосіб передавання | двосторонній зв'язок з підтвердженням, зашифрований |
| Частота передачі | 2,4 ГГц |
| Стандарт передачі | μWiFi, сумісний з WiFi |
| Режим зв'язку | пряме підключення (як точка доступу), Wi-Fi підключення через стандартний маршрутизатор, підключення з доступом з будь-якої точки світу (потрібен лише доступ до Інтернету) |
| Сумісні пристрої | Пристрої Android та iOS, а також інші пристрої з підтримкою HTML5 |
| Справа | виготовлений з безгалогенної поліуретанової композиції, самозатухаючий для термічного класу B (130°C) |
| Клас IP | IP20 |
| Справа | 35 x 24 x 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Інтелектуальна будівля | Контролер освітлення |
| Комунікація | Wi-Fi |
| Вага паковання | 0,02 кг |
| Висота паковання | 2 см |
| глибина паковання | 4 см |
| Ширина паковання | 4 см |
- Ціна: 2 520 ₴



