
Паяльна станція Zhaoxin 852DH 2-в-1 з гарячим повітрям та жалом - 75 Вт
7 780 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 24007905
Опис продукту: Паяльна станція Zhaoxin 852DH 2-в-1 з гарячим повітрям та жалом – 75 Вт
Паяльникі гаряче повітря в одному. Загальна потужність станції становить75 ВтСтанція має вбудованийдва світлодіодні дисплеїінформуючи про встановлену температуру гарячого повітря та паяльника. Пристрій також має регулювання сили обдування гарячим повітрям.
Дизайн Zhaoxin 852DH
Zhaoxin 852DHВін антистатичний та має функцію ESD Safe, яка захищає паяні компоненти від пошкоджень. Широкий спектр застосування та низький рівень відмов роблять його лідером на ринку паяльних станцій.
Перегляньте нашу пропозицію додаткових порад! |
Технічні характеристики станції
- Напруга живлення: 230 В / 50 Гц (мережа)
- Потужність:75 Вт
- Станція має ергономічний корпус
- Станція маєСистема ESD Safe(захист від пошкодження CMOS-схем, спричиненого електростатичним зарядом)
Паяльник гарячим повітрям
- Світлодіодний дисплей, що показує температуру гарячого повітря
- Потік повітря:до 24 літрів/хвилину
- Плавне регулювання потоку повітря за допомогою ручки
- Стабілізація температуринезалежно від швидкості потоку повітря
- Система безпеки ESD(захист від накопичення електростатичного заряду)
Жало паяльника
- Регулювання температури наконечникавід 200 °C до 480 °C
- Потужність паяльника 75 Вт
- Світлодіодний дисплей, що показує температуру паяльника
Входить до комплекту
- Паяльна станціяZhaoxin 852DH
- Підставка для наконечника з губкою для чищення
- Підставка для термофена
- Шнур живлення
- Інструкція користувача
- Комплект насадок: 3 шт.
Перший запуск
Увага Нагрівальні елементи (нагрівачі) та наконечники не покриваються гарантією або зобов'язаннями, а їх заміна оплачується окремо. |
Також пропонуємо аксесуари для паяння:
- паяльники - жерсті різного діаметру
- флюси та каніфолі
- коси для видалення зайвого олова
- всмоктувальні пристрої
- паяльні наконечники
- пінцети, ручки, збільшувальні скла
- губки та засоби для чищення
Паяльна станція Zhaoxin 852DH 2-в-1 з гарячим повітрям та жалом - 75 Вт
Паяльні станції Zhaoxin відомі своєю надійністю та безпроблемною роботою навіть за інтенсивного використання. Ці пристрої призначені як для професійного, так і для аматорського використання.
Більше того, паяльна станція, а точніше її паяльне приладдя, легка та має ергономічний дизайн. Таке поєднання дозволяє комфортно паяти невеликі електронні компоненти протягом кількох годин, не відчуваючи втоми.
Проста у використанні паяльна станція 2-в-1 з гарячим повітрям та жалом від Zaoxin, модель 852DH
Представлений пристрій, незважаючи на високу потужність, має невеликі розміри, тому його можна зручно та, головне, безпечно використовувати навіть у невеликому робочому просторі.
Крім того, паяльна станція 2-в-1 з гарячим повітрям та жалом від Zaoxin моделі 852DH потужністю 75 Вт забезпечує стабільну температуру жала та потік повітря навіть під час тривалих сеансів паяння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 220 В змінного струму |
| Номінальна потужність | 75 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Подавайте напругу на | 240 В змінного струму |
| Робоча температура | 200 - 480 °C |
| Станція — Вентилятор у колбі | Немає |
| Станція — Показання реальної температури. | Да |
| Станція — Тип A/C | Цифровий |
| Станція — Хотер | Да |
| Вага паковання | 5 кг |
| Висота паковання | 18,5 см |
| глибина паковання | 26,8 см |
| Ширина паковання | 32,2 см |
- Ціна: 7 780 ₴

