Опис продукту: Паяльна станція Zhaoxin 936A 60 Вт
Паяльна станція Zhaoxin 936A з жалом загальною потужністю 60 Вт та плавним регулюванням температури від 200 °C до 480 °C.
Основні переваги пристрою:
- проста конструкція,
- висока надійність,
- тривалий термін служби – завдяки використанню високоякісних керамічних нагрівачів та наконечників.
Перегляньте нашу пропозицію додаткових порад!
Технічні характеристики станції Чжаосінь 936A
- Напруга живлення: від 220 В до 240 В
- Потужність: 60 Вт
- Плавне регулювання температури: від 200 °C до 480 °C
- Світлодіодний індикатор, що вказує на робочий стан обігрівача
- Колба:Zhaoxin 936A
- Система: безпечна для електростатичних розрядів
Перший запуск
- Після доставки обладнання його не слід одразу вмикати.
- Обладнання повинно залишатися при кімнатній температурі приблизно 12 годин перед початком роботи.
- Будь-які повідомлення про несправності, спричинені передчасним запуском обладнання, будуть відхилені.
Також пропонуємо аксесуари для паяння:
- паяльники - жерсті різного діаметру
- флюси та каніфолі
- коси для видалення зайвого олова
- всмоктувальні пристрої
- паяльні наконечники
- пінцети, ручки, збільшувальні скла
- губки та засоби для чищення
Паяльна станція Zhaoxin 936A 60W
Ця паяльна станція може похвалитися високою потужністю, що дозволяє їй швидко нагрівати жало. Вдосконалений мікроконтролер забезпечує стабільність температури, що особливо важливо під час паяння вимогливих матеріалів.
Крім того, паяльна станція Zhaoxin 936A 60W проста та інтуїтивно зрозуміла у використанні. Легкий паяльник у поєднанні з довгим і гнучким шнуром забезпечує комфортне використання навіть після тривалої роботи.
Паяльні станції Zhaoxin — безвідмовна робота та тривалий термін служби
Паяльну станцію Zhaoxin 936A потужністю 60 Вт можна успішно використовувати з широким спектром жал, що ще більше розширює її застосування. Крім того, її компактний розмір у поєднанні з невеликою вагою робить паяльну станцію Zhaoxin 936A потужністю 60 Вт безпечною для використання практично будь-де.
Високоякісні матеріали та високоякісне виготовлення гарантують тривалий термін служби та безперебійну роботу протягом тривалого часу.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга живлення від | 220 В змінного струму |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В змінного струму |
| Подавайте напругу на | 240 В змінного струму |
| Робоча температура | 200 - 480 °C |
| Станція — Вентилятор у колбі | Немає |
| Станція — Показання реальної температури. | Немає |
| Станція — Тип A/C | Аналоговий |
| Станція — Хотер | Немає |
| Вага паковання | 1.8 кг |
| Висота паковання | 11,5 см |
| глибина паковання | 27,5 см |
| Ширина паковання | 20,5 см |
- Ціна: 2 801 ₴


