
LC709203F - Індикатор рівня заряду літій-полімерного/літій-іонного акумулятора - STEMMA QT / Qwiic - Adafruit 4712
995 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2325400319
Опис продукту: LC709203F - Індикатор рівня заряду літій-полімерного/літій-іонного акумулятора - STEMMA QT / Qwiic - Adafruit 4712
Індикатор рівня заряду акумуляторавід Adafruit. Він дозволяє вимірювати напругу літій-полімерних та літій-іонних акумуляторів. Він відображає значеннянапругаівідсоткова платаклітини. Модуль взаємодіє через інтерфейсI2Cі живиться від напругивід 3 В до 5 ВСумісний з Arduino та Raspberry Pi (потрібно попередньо підключити його до Raspberry Pi).
Продукт сумісний з Arduino та Raspberry Pi. |
Виходи вказівника
Для підключення можна використовувати спеціальний роз'єм STEMMA QT / Qwiic або стандартні позолочені контакти 2,54 мм. Додатково, плата включаєдва еквівалентні JST-портиОдин з них має бути підключенийбатареяякий потрібно виміряти, та до другого роз'ємумікроконтролернаприклад, Arduino, Raspberry Pi.
Підключення індикатора до плати Arduino Metro.
| Закріпити | Опис |
|---|---|
| VIN-код | Напруга живлення від 3 В до 5 В постійного струму |
| ЗЕМЛЯ | Маса системи |
| СКЛ | Тактова лінія інтерфейсу I2C |
| SDI | Лінія даних інтерфейсу I2C |
| ВНУТРІШНЄ | Перериваючий контакт |
| Терм | Зчитування температури акумулятора |
| Порти місцевого самоврядування | Еквівалентні походження 1 - підключення акумулятора 2 - підключення мікроконтролера |
Специфікація
- Джерело живлення: 3 В - 5 В постійного струму
- Інтерфейс зв'язку: I2C
- Адреса інтерфейсу I2C: 0x08
- Типи акумуляторів: літій-полімерні / літій-іонні
Вміст набору
- Датчик LC70923F
- 2-контактний з'єднувальний кабель JST-PH - 1 шт.
- Роз'єми Goldpin, крок 2,45 мм
Комплект індикаторів від Adafruit.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Arduino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | I2C |
| Напруга живлення від | 3,0 В |
| Подавайте напругу на | 5,0 В |
| Вага паковання | 0,005 кг |
| Висота паковання | 0,7 см |
| глибина паковання | 12 см |
| Ширина паковання | 7,5 см |
- Ціна: 995 ₴



