Опис продукту: Паяльник з регульованим опором ZD-708
Паяльник з ручкою регулювання температури на ручці, максимальною потужністю 50 Вт. Тепло генерується за допомогою електричного опору. Він складається з нагрівального елемента, розміщеного в трубці, заповненій спеціальним теплоізоляційним матеріалом. Цей паяльник опору рекомендується для сервісних та ремонтних робіт, а також для електроніки. Він особливо корисний для паяння компонентів великого об'єму або високого опору, оскільки може генерувати велику кількість тепла. Зручний у використанні та готовий до використання невдовзі після ввімкнення, нагрівальний елемент швидко нагрівається та підтримує постійну температуру під час роботи. Має змінний наконечник.
Пайка паяльником опору
Перш ніж розпочати паяння, переконайтеся, що нагрівач достатньо гарячий. Очистіть компоненти, які ви будете паяти, чистою тканиною або інструментами для чищення електроніки. Переконайтеся, що компоненти міцно закріплені на підкладці та не рухаються під час паяння. Нанесіть паяльну пасту на контакти, які ви хочете з'єднати, щоб забезпечити гарне електричне та теплове з'єднання. Використовуйте паяльне жало, щоб нагріти компоненти, доки паяльна паста не почне плавитися. Тримайте жало на місці деякий час, щоб забезпечити гарне з'єднання.
| Також ознайомтеся з нашими наборами інструментів! |
Паяльник з регульованим опором ZD-708.
Технічні характеристики паяльника резистивного типу
- Напруга живлення: від 220 В до 240 В (змінного струму)
- Потужність: 30 Вт (максимум 50 Вт)
- Змінні наконечники
- Довжина кабелю 110 см
- Регульована робоча температура: від 200°C до 450°C
- Має світлодіодний індикатор, що вказує на підключення живлення
Наша пропозиція також включає всмоктувальні сопла та обплетення, присадні метали та інші аксесуари для паяння.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Довжина кабелю | 1,1 м |
| Напруга живлення від | 220 В |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Подавайте напругу на | 240 В |
| Робоча температура | 200–450 °С |
| Вага паковання | 0,133 кг |
| Висота паковання | 3,7 см |
| глибина паковання | 28,5 см |
| Ширина паковання | 8,9 см |
- Ціна: 1 616 ₴


