
Літій-іонний акумулятор 18650 INR18650-F1HR ємністю 3350 мАг
525 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1300216872
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Літій-іонний акумулятор 18650 INR18650-F1HR ємністю 3350 мАг
Літій-іонний акумулятор 18650 у фіолетовому корпусі. Ємність елемента...3350 мАг, а його номінальна напруга3,7 ВПродукт має широкий спектр застосування, включаючи живлення потужного ліхтарика, ноутбука, електронної сигарети та інших повсякденних електронних пристроїв. Літій-іонний акумулятор слід зберігати в сухому, затіненому місці за кімнатної температури.
У нашій пропозиції також є зарядні пристрої для акумуляторів 18650 та відповідні кошики.
Cell 18650 Li-Ion INR18650-F1HR 3350 мАг.
Літій-іонний елемент у фіолетовому корпусі.
Запобіжні заходи
- Не допускайте розрядки елемента нижче 2,5 В
- Використовуйте зарядний пристрій, який відключає заряд при напрузі 4,2 В
- Не переносьте акумулятор з металевими деталями (ризик короткого замикання, опіків)
- Не паяйте пластини або дроти звичайним паяльником.
- Не використовуйте з пошкодженим/вм'ятим корпусом
- Тримати подалі від води та інших рідин
- Не допускайте перегріву
Технічні характеристики акумулятора
| ПАРАМЕТР | ДІАПАЗОН |
|---|---|
| Модель клітини | INR18650-F1HR |
| Номінальна напруга | 3,7 В |
| Місткість | 3350 мАг |
| Тип батареї | Літій-іонний |
| Розміри |
|
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 3,7 В |
| Вихідна напруга від | 3,7 В |
| Клітка — Жильє | 18650 |
| Номінальна напруга | 3,7 В |
| Колір | Синій |
| Комірка — Тип | Літій-іонний |
| Комірка — кількість | 1 |
| Вага паковання | 0,048 кг |
| Висота паковання | 8 см |
| глибина паковання | 2,2 см |
| ємність мА·год | 3350 мАч |
| Ширина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴

