
USB-тестер KWS-V21, вимірювач струму та напруги з USB-порту
819 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3026478886
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: KWS-V21 USB-тестер, вимірювач струму та напруги з USB-порту
Компактний USB-вимірювач, призначений для тестуванняПорти USB 2.0 типу AДуже простий у використанні. Він має чіткий РК-екран, який відображає напругу (В), струм (А), ємність (мАг) та час роботи (Т). Пристрій сумісний з Quick Charge 2.0. Він має кнопку.СкинутиЩоб скинути налаштування пристрою, натисніть і утримуйте кнопку приблизно 2 секунди.
KWS-V21 USB-тестер струму та напруги з USB-портом.
Тестер, оснащений РК-екраном.
Технічні характеристики тестера
- Колір: чорний
- Матеріал: пластик
- РК-екран
- Кнопка скидання
- USB 2.0
- Діапазон виявлення напруги: від 3,5 В до 20 В±1% постійного струму
- Діапазон вимірювання струму: від 0 А до 3,3 А±1% постійного струму
- Діапазон ємності: від 0 мАг до 99999 мАг
- Діапазон часу: від 0 год до 99 год
- Розміри: 59 x 24 x 14 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Живлення | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вимірювальний прилад — вимірювання постійної напруги | Да |
| Вимірювальний прилад — постійний струм | Да |
| Роз'єми — Тип | USB-A |
| Лічильник — Місткість | Да |
| Вага паковання | 0,029 кг |
| Висота паковання | 14 см |
| глибина паковання | 2 см |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 819 ₴





