Опис продукту: Паяльна станція Zhaoxin 936D - 60 Вт
Станція паяння жалом Zhaoxin 936Dіз загальною потужністю60 Втз плавно регульованою температуроювід 200°C до 480°CПристрій вирізняється дуже легкою ложею (лише 45 г) та реальним відображенням температури наконечника на дисплеї.
Порівняння паяльних станцій серії 936.
Стабілізація температури та реальні показники
Після встановлення температури світлодіодний дисплей відображає встановлену температуру. Через кілька секунд на екрані відображається поточна температура наконечника та швидкість її підвищення. Після досягнення встановленої температури станція сповістить користувача звуковим сигналом. Стабільність температури забезпечується вбудованим мікроконтролером, який керує роботою станції Zhaoxin.
Чому варто обрати станцію Чжаосінь?
Оскільки він має функцію стабілізації температури за допомогою мікроконтролера. Це означає, що пристрій постійно контролює фактичну температуру наконечника, а вбудований мікропроцесор контролює струм нагрівача. Це дозволяє станції регулювати струм відповідно до температури навколишнього середовища, забезпечуючи стабільну роботу. Станція також має плавне регулювання температури та широкий вибір наконечників.
Перегляньте нашу пропозицію додаткових порад! |
Технічні характеристики паяльної станції Zhaoxin 936D
- Напруга живлення: від 220 В до 240 В
- Потужність:60 Вт
- Плавне регулювання температури:від 200 °C до 480 °C
- Стабілізація температуриза допомогою вбудованого мікроконтролера
- Bдуже легка колба - 45 г, живлення від 24 В
- Цифровий дисплей з синім підсвічуванням
- На дисплеї відображаєтьсяреальне значення температури наконечника
- Світлодіодний індикатор, що вказує на робочий стан обігрівача
- СистемаБезпечний від електростатичних розрядів
- Гарантія: 24 місяці
- Розміри: 120 x 93 x 70 мм
- Вага: 1,68 кг
Входить до комплекту
- Станція Zhaoxin 936D
- Паяльник з жалом
- Підставка для паяльника
- Губка для очищення наконечників
Перший запуск
Увага Нагрівальні елементи (нагрівачі) та наконечники не покриваються гарантією або зобов'язаннями, а їх заміна оплачується окремо. |
Також пропонуємо аксесуари для паяння:
- паяльники - жерсті різного діаметру
- флюси та каніфолі
- коси для видалення зайвого олова
- всмоктувальні пристрої
- паяльні наконечники
- пінцети, ручки, збільшувальні скла
- губки та засоби для чищення
Паяльна станція Zhaoxin 936D - 60 Вт
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Напруга живлення від | 220 В змінного струму |
| Номінальна потужність | 60 Вт |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Подавайте напругу на | 240 В змінного струму |
| Робоча температура | 200 - 480 °C |
| Станція — Вентилятор у колбі | Немає |
| Станція — Показання реальної температури. | Немає |
| Станція — Тип A/C | Цифровий |
| Станція — Хотер | Немає |
| Вага паковання | 1.8 кг |
| Висота паковання | 11,5 см |
| глибина паковання | 20,4 см |
| Ширина паковання | 27,5 см |
- Ціна: 3 280 ₴


