
Кроковий двигун JK42HS40-0806 200 кроків/об 6V/0.8A/0.25Nm
1 616 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3132815641
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун JK42HS40-0806 200 кроків/об 6 В / 0,8 А / 0,25 Нм
Цей однополярний шестипровідний кроковий двигун має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Він працює від живлення 6 В і споживає 800 мА на котушку. Його крутний момент становить 2,6 кгс⁻¹ (0,25 Нм). Розміри 42 x 42 x 40 мм (NEMA 17).
Аксесуари для двигуна
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Технічні характеристики крокового двигуна JK42HS40-0806
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 6 В
- Споживання струму на котушку: 0,8 А
- Опір котушки 7,5 Ом
- Індуктивність обмотки: 6,7 мГн
- Момент утримання 2,6 кг*см (0,25 Нм)
- Розподілення: однополярне (шість проводів)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 280 г
- Стандарт: NEMA 17
- Розміри: 42 x 42 x 40 мм (без вала)
Деталі в технічній документації.
Кроковий двигун JK42HS40-0806 200 кроків/об 6 В / 0,8 А / 0,25 Нм.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Маса | 280 г |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Напруга живлення від | 6,0 В |
| Номінальна напруга | 60 В |
| Подавайте напругу на | 6,0 В |
| Кроковий двигун — індуктивність | 6,7 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA17 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 7,5 Ом |
| Кроковий двигун — тип | універсальний |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,8 А |
| Вага паковання | 0,294 кг |
| Висота паковання | 5 см |
| глибина паковання | 9 см |
| крутний момент | 2,6 кг*см |
| Ширина паковання | 11,1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 616 ₴



