
Кроковий двигун JK42HW34-0334 200 кроків/об 12V/0.33A/0.22Nm
1 501 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1115005825
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Кроковий двигун JK42HW34-0334 200 кроків/об 12V / 0.33A / 0.22Nm
Біполярний кроковий двигун, чотирипровідний. Має роздільну здатність 200 кроків на оберт (1,8 градуса). Живиться від напруги 12 В, споживає струм 330 мА на котушку. Крутний момент становить2,3 кг*см(0,22 Нм). Розміри 42 x 42 x 34 мм (NEMA 17).
Технічні характеристики крокового двигуна JK42HW34-0334 200
- Роздільна здатність: 200 кроків/об (1,8 °)
- Номінальна напруга: 12 В
- Споживання струму на котушку: 0,33 А
- Опір котушки 34 Ом
- Індуктивність обмотки: 46 мГн
- Момент утримання 2,3 кг*см (0,22 Нм)
- Розподілення: біполярне (чотири дроти)
- Діаметр вала: 5 мм
- Вага: 200 г
- Стандарт: NEMA 17
- Розміри: 42 x 42 x 34 мм (без вала)
Технічне креслення та детальні дані доступні в документації.
Кроковий двигун JK42HW34-0334 200 кроків/об 12 В / 0,33 А / 0,22 Нм.
Аксесуари
Наш магазин також пропонує аксесуари, що полегшують роботу крокових двигунів:
- 5-міліметрова монтажна маточина - дозволяє монтувати механічні компоненти на валу двигуна
- Контролер крокових двигунів – прості у використанні, компактні модулі, що дозволяють керувати напрямком, швидкістю та роздільною здатністю. Ми також підготували інструкції щодо підключення різних типів крокових двигунів.
Застосування крокових двигунів:
- принтери
- Пристрої з ЧПК
- 3D-принтери
- лазерні пристрої
- маніпулятори
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вала двигуна | 5,0 мм |
| Маса | 0,2 кг |
| Напруга живлення від | 12,0 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Подавайте напругу на | 12,0 В |
| Тест | 3 |
| Кроковий двигун — індуктивність | 46 мГн |
| Кроковий двигун — кріплення | NEMA17 |
| Кроковий двигун — роздільна здатність | 200 кроків |
| Кроковий двигун — опір котушки | 34 Ом |
| Кроковий двигун — тип | біполярний розлад |
| Кроковий двигун — струм на обмотку | 0,33 А |
| Вага паковання | 0,22 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 5 см |
| крутний момент | 2,35 кг*см |
| Ширина паковання | 4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501 ₴



