
Сервопривід Feetech FS90R - мікро - безперервна робота на 360 градусів
570 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2669816832
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Сервопривід Feetech FS90R - мікро - безперервна робота на 360 градусів
Легкий сервопривід Feetech FS90R v2 вагою 9 грамів – чудовий вибір для будівельників, які шукають невеликий та ефективний механізм для своїх проектів.Працює як двигун зі змінною швидкістю. Живиться від напруги 4,8 В.
Сервопривід Feetech FS90R.
Feetech FS90R - мікро - безперервна робота на 360 градусів.
Технічні характеристики сервоприводу Feetech FS90R
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,0 В
- Безперервна робота: 360°
- Загальні розміри виробу: 30,5 x 12,5 x 22 мм
- Загальна висота корпусу: 27,64 мм
- Загальна висота сервоприводу: 30,5 мм
- Ширина корпусу з ручками: 32 мм
- Вага: 9 г
- Комплект Т-подібних балок та гвинтів у комплекті
- Параметри для напруги 4,8 В:
- Крутний момент: 1,3 кг*см (0,12 Нм)
- Швидкість: 0,09 сек/60°
- Параметри для напруги 6 В:
- Крутний момент: 1,5 кг*см (0,14 Нм)
- Швидкість: 0,07 сек/60°
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Маса | 9 г |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Подавайте напругу на | 6,0 В |
| Розмір сервоприводу | мікро |
| Сервопривод — Діапазон | 360 ° |
| Сервопривод — Тип | аналоговий |
| Сервопривод — швидкість | 0,07 сек/60° |
| Вага паковання | 0,015 кг |
| Висота паковання | 1,2 см |
| глибина паковання | 12 см |
| крутний момент | 1,5 кг*см |
| Ширина паковання | 8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴


