
Сервопривід PowerHD LW-13MG - стандартний водонепроникний
2 248 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1743369491
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Сервопривід PowerHD LW-13MG - стандартний водонепроникний
Водонепроникнийцифровий сервопривід типустандартз двигуномОкруг Колумбіяiкулькові підшипники.Він живиться напругою до6,6 Ві має крутний момент до13 кг*см.
Технічні характеристики сервоприводу
- Напруга живлення: від 4,8 В до 6,6 В
- Діапазон рухів: від 0°до 165°
- Тип: цифровий
- Робоча температура: від -10°C до 50°C°C
- Два кулькові підшипники
- Шестерні: мідь та алюміній
- Двигун: постійного струму
- КОНТРОЛЬ:
- Частота керуючого сигналу: 333 Гц
- Нейтральне положення: 1500мкс
- Обертання за годинниковою стрілкою:
1500 -> 2000мкс - Максимальний діапазон імпульсів: 800 - 2200мкс
- Роз'єм: стандартний роз'єм JST
- Довжина кабелю: приблизно 170 мм
- Розміри: 40,7 x 20,5 x 37,5 мм
- Вага: 60 г
- Комплект Т-подібних балок, шайб та гвинтів у комплекті
Робочі параметри сервоприводу
- Параметри для 4,8 В
- Крутний момент: 10,5 кг * см
- Швидкість: 0,15 сек/60°
- Споживання струму в стані очікування: 4 мА
- Споживання струму холостого ходу: 400 мА
- Максимальне споживання струму: 2480 мА
- Параметри для 6,6 В
- Крутний момент: 13 кг * см
- Швидкість: 0,15 сек/60°
- Споживання струму в режимі очікування: 5 мА
- Споживання струму холостого ходу: 500 мА
- Максимальне споживання струму: 2710 мА
Наша пропозиція також включає кабелі та сервоконтролери.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 39.5 мм |
| Довжина | 40.7 мм |
| Маса | 60 г |
| Ширина | 20.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга живлення від | 4,8 В |
| Подавайте напругу на | 6,0 В |
| Розмір сервоприводу | стандарт |
| Сервопривод — Діапазон | 165 ° |
| Сервопривод — Тип | цифровий |
| Сервопривод — швидкість | 0,12 сек/60° |
| Вага паковання | 0,08 кг |
| Висота паковання | 7 см |
| глибина паковання | 4 см |
| крутний момент | 13,0 кг*см |
| Ширина паковання | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 248 ₴

