
Мотор-редуктор 30:1 37Dx68L 24V 330 об/хв + енкодер CPR 64 - Pololu 4692
5 387 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3776217635
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис продукту: Редукторний двигун 30:1 37D x 68L 24V 330 об/хв + енкодер CPR 64 - Pololu 4692
Електродвигун постійного струму Pololu з робочою напругою24 ВВін оснащений енкодеромСЛР 64який нараховує 64 імпульси за оберт вала двигуна. Швидкість обертання двигуна становить330 об/хв, тоді як його крутний момент15 кг*смПід час роботи він споживає струм 100 мА, а при зупинці валу – до 3000 мА.
За допомогою додаткової маточини можна встановити колеса на вал двигуна.
Розміри двигуна.
Розміри двигуна
Двигун постійного струму діаметром 37 мм та довжиною 68 мм. Точні розміри див. на кресленні.
Кодувальник CPR 64
Двигун постійного струму оснащений квадратурним енкодером. Він використовує ефект Холла для виявлення імпульсів на обертовому магнітному диску, розташованому в задній частині двигуна. Енкодер вимірює з роздільною здатністю 64 імпульси на оберт вала двигуна, а за допомогою редуктора цю роздільну здатність можна відповідно збільшити.
Виводи енкодера:
- Червоний-блок живлення двигуна
- Чорний -блок живлення двигуна
- Зелений -потенціал землі енкодера
- Синій -джерело живлення енкодера (від 3,5 В до 20 В)
- Жовтий -вихід енкодера A
- Білий -вихід енкодера B
Сигнал з виходів енкодера A та B.
Технічні характеристики двигуна
| Специфікація | |
|---|---|
| Напруга живлення: | 24 В |
| Робоча напруга енкодера: | від 3,5 В до 20 В |
| Роздільна здатність енкодера: | 64 імпульси на оберт |
| Спорядження: | 30:1 |
| Середнє споживання струму при 24 В: | 100 мА |
| Максимальне споживання струму при 24 В: | 3000 мА |
| Швидкість обертання при 24 В: | 330 об/хв |
| Крутний момент при 24 В: | 15 кг*см |
| Розміри: | 68 x 37 мм |
| Діаметр вала: | 6 мм |
| Маса: | 200 г |
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 37 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун — трансмісія | 30:1 |
| Двигун — споживана потужність | 100 мА |
| Діаметр вала двигуна | 6,0 мм |
| Довжина: | 68 мм |
| Маса | 0,2 кг |
| Напруга живлення від | 12,0 В |
| Подавайте напругу на | 24,0 В |
| Швидкість обертання | 330 об/хв |
| Вага паковання | 0,22 кг |
| Висота паковання | 5 см |
| глибина паковання | 5 см |
| крутний момент | 15,0 кг*см |
| Ширина паковання | 10,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 387 ₴








