
Шасі Rectangle 4WD 4-колісне моторизоване робототехнічне шасі
1 304 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4229176966
Опис продукту: Шасі прямокутного типу 4WD 4-колісне моторизоване робототехнічне шасі
Прозора платформа для складання робота. Комплект включає чотири двигуни постійного струму з колесами діаметром 65 мм. Компоненти шасі виготовлені з акрилу та мають монтажні отвори для кріплення різних типів датчиків, контролерів (включаючи Arduino, Baby Orangutan, Raspberry Pi) тощо.
Щоб запустити робота, просто зберіть платформу, прикрутіть двигуни, встановіть колеса та додайте будь-який контролер робота (наприклад, Arduino Uno з Motor Shield). Джерелом живлення можуть бути батарейки типу АА (пальчикові), відповідний кошик для їх установки можна знайти в нашій пропозиції, а також датчики, які можуть розширити можливості робота.
Комплект включає
- Дві монтажні платформи
- Чотири колеса з шинами діаметром 65 мм
- Чотири двигуни постійного струму з редукторами
- Металеві та пластикові деталі (гвинти, гайки та ін.)
- Довільно в комплекті може бути кошик для 4 батарейок АА (R6)
Набір вимагає самостійної збірки. |
Технічні характеристики шасі робота
- Напруга живлення двигуна: макс. 6 В
- Крутний момент: 0,8 кг*см (0,78 Нм)
- Частота обертання двигуна без навантаження: 90 +/- 10 об/хв
- Споживання струму двигуна без навантаження: 190 мА (макс. 250 мА)
- Споживання струму двигуном при зупиненому валу: 1 А
- Колеса:
- Діаметр: 65 мм
- Ширина: 30 мм
- Пластикові диски з гумовими шинами
- Розміри конструкції: 255 x 160 x 65 мм
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Корпус + контролер | Немає |
| Тип шасі | Колісний |
| Шасі + привод | Да |
| Шасі — кількість коліс | 4 |
| Вага паковання | 0,55 кг |
| Висота паковання | 3,8 см |
| глибина паковання | 16,8 см |
| Ширина паковання | 28 см |
- Ціна: 1 304 ₴

