
Електричний рідинний насос 130 л/год 12 В
1 423 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 288381224
+380 (99) 330-24-88
операторУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис товару: Електричний рідинний насос 130 л/год
Електричний кольоровий рідинний насосчорний,з живленнямНапруга 12 В. Має довгий шнур1,6 міГніздо постійного струму 5,5 x 2,1 мм. Розміри насоса невеликі:35 х 35 х 35 мм. Призначений для відкачування води, напр. в акваріумах і невеликих водоймах. Він виготовлений з міцного матеріалу. Максимальна витрата рідини 130 л/год.
Електричний рідинний насос 130 л/год 12 В.
Технічні характеристики електричного рідинного насоса 130 л/год
- Колір: чорний
- Напруга: DC 12V
- Максимальна витрата рідини: 130 л/год
- Вихід: DC jack 5,5 x 2,1 мм
- Довжина кабелю: 1,6 м
- Розміри: 35 х 35 х 35 мм
- Зовнішній діаметр отворів: 6 мм і 10 мм
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина кабелю | 1,6 м |
| Колір | Чорний |
| Вага паковання | 0,062 кг |
| Висота паковання | 11,5 см |
| глибина паковання | 3,5 см |
| Ширина паковання | 7 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 423 ₴


