
Алюмінієва підставка - VESA MIS D - 75x75 мм/100x100 мм
5 980 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2659027598
Опис продукту: Алюмінієва підставка - VESA MIS D - 75 x 75 мм / 100 x 100 мм
Двосекційнийстоятиалюміній, що відповідає вимогам стандарту VESA MIS D ДляРК-екранивід 12 до 23 дюймів,дозволяє легко встановити екран із кронштейном VESA 75 x 75 мм та відстанню між отворами 100 x 100 мм. Кронштейн підставки слід прикрутити до основи за допомогою монтажних гвинтів, що входять до комплекту.
У комплект також входять монтажні гвинти.
Стандарт VESA
Глобальний точна відстань між монтажними гвинтами, що використовуються в екранахЖКІснує кілька типів стандарту VESA залежно від екрана, який ми хочемо встановити, та його параметрів, таких як розмір екрана, вага та відстань між монтажними отворами.
Відстань між отворами відповідає стандарту VESA MIS D.
Технічні характеристики стенду
| Параметр | Значення |
|---|---|
| матеріал: | Алюміній |
| колір: | Чорний |
| Відстань між отворами: | VESA MIS D (75 x 75 мм або 100 x 100 мм) |
| Висота після складання: | 270 мм |
| Ширина основи: | 180 мм |
| Довжина підставки: | 260 мм |
| Доля: | для РК-екранів від 12 до 23 дюймів |
| Максимальна вага екрана: | 14 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,416 кг |
| Висота паковання | 7,5 см |
| глибина паковання | 19 см |
| Ширина паковання | 31 см |
- Ціна: 5 980 ₴




